LifeZone -=|=- Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LifeZone -=|=- Forum

Life


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Model Aplicați Lider

+17
Matezzy
xDieKamph
RAZOR
Juniorxx
BUgMafia
CosmiN94
danu
costi123
alex21cool
JhhooNY
Bogdanel21
Yuss22
Florin12
[Mr]Nagase
[DL]GarrXx
Vladutz
CROSSMARE
21 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Sam Apr 02, 2016 12:32 pm

alex21cool



Name:[Br]Alex
Cati ani ai?:17
Nivel:12
Poza/stats:
Poza/License:
Ce sanctiuni ai?:Nu am sanctiuni si nici numi doresc!
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Lider casa si masini si bani!
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Find ca sunt cerect cu toata lumea si ma pricep sa fiu politist!
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:Depinde de programul pe care il am!
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa devin cat mai bun fata de toti liderii!
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Pai eu nu prea consider mai diferit dar poate sunt prin calitatile mele!
Varsta reala:17
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:NU
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da
Cateva lucruri despre tine:Sunt un om prietenos amabil si ma integrez usor intr-o comunitate.Sunt din Timisoara si frecventez pe la liceul Ana Aslan!
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:FBI

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 1170773730
Avem lider

27Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Sam Apr 02, 2016 2:02 pm

danu



Name: DANU
Cati ani ai?: 10
Nivel:(minim nivel 12) -
Ce sanctiuni ai?: nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: -
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?: pentru ca sunt bun la condus si imi place sa fiu instructor
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: 7-8
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Multe
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: Pai in primul rand experienta .
Varsta reala:10
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: nu
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) imi place fotbalu,imi place sa joc sa-mp ,eu sunt in clasa 4,si imi place sa fiu helper in sa-mp
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:primarie
poza/stats(obligatoriu):Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Jpg7zk
poza/license(obligatoriu):Model Aplicați Lider  - Pagina 2 11l0ftu


Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528
Intra pe server pentru a prelua functia

28Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Sam Apr 02, 2016 3:06 pm

danu



Name: DANU
Cati ani ai?: 10
Nivel:(minim nivel 12) -
Ce sanctiuni ai?: nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: -
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?: pentru ca sunt bun la condus si imi place sa fiu instructor
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: 7-8
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Multe
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: Pai in primul rand experienta .
Varsta reala:10
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: nu
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) imi place fotbalu,imi place sa joc sa-mp ,eu sunt in clasa 4,si imi place sa fiu helper in sa-mp
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:caldari
poza/stats(obligatoriu):Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Jpg7zk
poza/license(obligatoriu):Model Aplicați Lider  - Pagina 2 11l0ftu


Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528

Ultima Aplicatie! Intra pe server pentru aprelua functia

29Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Dum Apr 03, 2016 12:38 pm

alex21cool



Name:[Br]Alex
Cati ani ai?:17
Nivel:12
Poza/stats:http://postimg.org/image/fk0izu6xt/
Poza/License:http://postimg.org/image/rjpwtkphh/
Ce sanctiuni ai?:Nu am sanctiuni si nici numi doresc!
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Lider casa si masini si bani!
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Find ca sunt cerect cu toata lumea si ma pricep sa fiu politist!
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:Depinde de programul pe care il am!
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa devin cat mai bun fata de toti liderii!
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Pai eu nu prea consider mai diferit dar poate sunt prin calitatile mele!
Varsta reala:17
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:NU
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da
Cateva lucruri despre tine:Sunt un om prietenos amabil si ma integrez usor intr-o comunitate.Sunt din Timisoara si frecventez pe la liceul Ana Aslan!
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:FBI

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528
Intra pe server pentru a prelua functia

30Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Cerere leaders School Instructors ! Dum Apr 03, 2016 12:43 pm

CosmiN94



Name: CosmiN
Cati ani ai?: 21
Nivel:(minim nivel 12): 12
Poza/stats: (obligatoriu): http://postimg.org/image/p116hhamh/
Poza/License: (obligatoriu): http://postimg.org/image/r2p61mmfv/
Ce sanctiuni ai?: Nu am .
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: O casa mare , masini si prieteni adevarati !
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?: Poate ma voi descurca mai bine decat restul .
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: Depinde de timpul liber (mai si lucrez)
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: Orice imi sta in putinta
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: Cu multe altele nu pot sa le descifrez aici pe toate .
Varsta reala: 21
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: Da am fost de multe ori leader si co-leader.
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte): Prietenos , intelegator de treaba ,glumet si serios .
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?: Da , mi se pare normal .
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider: School Instructors

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528
Intra pe server pentru a prelua functia

31Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Cerere Lider Ballas Dum Apr 03, 2016 11:17 pm

RAZOR

RAZOR

Name:RAZOR.1
Cati ani ai?:21
Nivel:(minim nivel 12)am level 17
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/RtJnFJp
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/yyyBCOJ
Ce sanctiuni ai?:0
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:am infernus am NRG-500
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:pt ca o sa fiu activ la war
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:4-8 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:sa recrutez cat mai multi playeri
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:cu nimic
Varsta reala:19
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)nimic de zis
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Ballas

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528
Intra pe server pentru a prelua functia

32Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Aplicatie Taxi cab company Mar Apr 05, 2016 2:53 pm

Max_69

Max_69

Cati ani ai?:15
Nivel:16
Poza/stats: (obligatoriu)Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Jzfjw4
Poza/License: (obligatoriu)Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Oqc2uo
Ce sanctiuni ai?:Nu am sanctiuni
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Sa am infernus, o casa si un nrg
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Eu cred ca pot fii un lider optim si bun pentru acesta factiune
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:2-3 ore sau mai putin sau mai mult
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa bag cat mai multi membri in factiune
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Sunt un coleg de treaba deaobicei cu oricine
Varsta reala:15
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Nu
Cateva lucruri despre tine:Ma numesc Radu, am 15 ani si stau in Suceava. Sunt la liceul Stefan cel Mare (de la clasa a-5 poti intra acolo)si sunt prietenos cu lumea. Nu vreau sa stric niciodata o prietenie dintre mine si un coleg. colegii ma cred foarte tare.Am calitati bune si rele, acestea sunt:(cele bune)Invat bine la liceu,sunt prietenos, nu ma bat si sunt activ si totdeauna cu raspunsul in mana. (cele rele) Leanea o am cateodata, ma mai supar mai tare , nu ca ceilalti.
Asta a fost o descrierea mea!
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Taxi cab company

33Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Vin Apr 08, 2016 8:08 pm

xDieKamph



Name:xDieKamph
Nivel:(minim nivel 12):13
Cati ani ai?:11
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/a/Ga8sH
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/a/Ga8sH
Ce sanctiuni ai?:Nu am fost
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Am intrat in Yakuza cu rank 2
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Vreau mereu sa fiu lider pe acest sv frumos
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:6-7
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa o dezvolt foarte mult
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nu prea sunt diferit
Varsta reala:11
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu am fost
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da am mai avut
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)Sunt un baiar de treaba de incredere respectos
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Ballas

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 1170773730
Avem deja lider

34Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Dum Apr 10, 2016 6:52 pm

Matezzy



Name:Matezzy
Cati ani ai?:18
Nivel:(minim nivel 12) 13
Poza/stats: (obligatoriu) /check me
Poza/License: (obligatoriu) /ckeck me
Ce sanctiuni ai?: -
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: Miam luat Hotring B,Turismo,Huntley,Casa
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Pentru ca sunt demn de ia
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: 4-7 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: Sa ajut playerii prin donarea banilor.
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Cu nimic
Varsta reala: 18
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: NU
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) Sunt un baiat caruia ii place sa se joace la PC si fotbal nu ma prea enervez dar cite odata se mai intimpla ca ma enervez.
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?: da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider: Primar

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 2373634528
Intra pe server pentru a prelua functia

35Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Mier Apr 13, 2016 1:47 pm

[DL]GarrXx

[DL]GarrXx
Helper SA:MP
Helper SA:MP

[quote="Yuss22"]Name:Yuss
Cati ani ai?:Eu am varsta de 14 ani.
Nivel:(minim nivel 12):Eu am nivel 13,aproape 14.
Ce sanctiuni ai?:Nu am.
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Am fost lider in factiunea TheMafia si am fost membru in foarte multee factiuni.
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Deoarece sunt activ si sunt un lider foarte bun.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:Aproximativ 6-7 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Vreau sa ajut factiunea cu tot ce pot si sa instruiesc membrii factiunii pentru a prinde cu usurinta robbery si runneri.
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Eu cred ca toti suntem la fel.
Varsta reala:14 ani.
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu.
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da,am fost lider in factiunea TheMafia si in National Guard.
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte):Sunt un baiat amabil, ambitios, respectuos, cu cei 7 ani de acasa, descurcaret si talentat. Am rabdare, imi place sa ii ajut pe cei nevoiasi, ascult de cei cu mai multa experienta. Imi place sa joc SAMP in timpul liber, sa imi fac prieteni noi. Am onoare cat si respect, vreau sa fiu prietenos cu toti
playerii. Nu sunt acel gen de persoala care alege sa faca rau cuiva . Imi place sa ies seara cu prietenii la un suc sau biliard, sau sa vizionez un film in familie.
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Desigur.
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Yakuza.

Model Aplicați Lider  - Pagina 2 1170773730
Pentru Ce ai facut Nu vei mai primi lider !

36Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Joi Apr 14, 2016 4:48 pm

Bogdanel21

Bogdanel21
Helper SA:MP
Helper SA:MP

Name:Bogdanel21
Cati ani ai?:17 tu ? Smile)
Nivel:(minim nivel 12)14
Poza/stats: (obligatoriu)-
Poza/License: (obligatoriu)Le am
Ce sanctiuni ai?:N-am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Helper Very Happy
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Sa.. fac reguli Smile
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:84 boss
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa dau ordine
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nu-s
Varsta reala:14
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da.
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)N-am ce sa spuun
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da.
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:F.B.I nu mai e nimeni acolo !!

37Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Vin Apr 29, 2016 10:23 pm

Max_69

Max_69

Cati ani ai?:15
Nivel:16
Poza/stats: (obligatoriu)sti deja stats-ul meu, da ca nu check me.
Poza/License: (obligatoriu)sti deja stats-ul meu, da ca nu check me.
Ce sanctiuni ai?:Nu am sanctiuni
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Sa am infernus, o casa si un nrg
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Eu cred ca pot fii un lider optim si bun pentru acesta factiune
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:2-3 ore sau mai putin sau mai mult
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa bag cat mai multi membri in factiune
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Sunt un coleg de treaba deaobicei cu oricine
Varsta reala:15
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Nu
Cateva lucruri despre tine:Ma numesc Radu, am 15 ani si stau in Suceava. Sunt la liceul Stefan cel Mare (de la clasa a-5 poti intra acolo)si sunt prietenos cu lumea. Nu vreau sa stric niciodata o prietenie dintre mine si un coleg. colegii ma cred foarte tare.Am calitati bune si rele, acestea sunt:(cele bune)Invat bine la liceu,sunt prietenos, nu ma bat si sunt activ si totdeauna cu raspunsul in mana. (cele rele) Leanea o am cateodata, ma mai supar mai tare , nu ca ceilalti.
Asta a fost o descrierea mea!
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Taxi cab Company



Ultima editare efectuata de catre Max_69 in Mier Mai 11, 2016 5:37 pm, editata de 1 ori

38Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Dum Mai 01, 2016 8:55 pm

MLGTrolling



Name:Trolling
Cati ani ai?:14
Nivel:(minim nivel 12)Am 12.
Poza/stats: (obligatoriu)Nu stiu cum se pune.Puteti vedea in joc.
Poza/License: (obligatoriu)Nu stiu cum se pune dar am toate licentele pe Passed.Puteti vedea in joc.
Ce sanctiuni ai?:Nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Sa am foarte multi prieteni pe acest server fain.
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Eu cred ca merit sa primesc aceasta functie deoarece sunt un lider foarte bun,sunt calm si intelegator.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:4-5-6
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa recrutez oamenii cu aplicatii si sa fac sa dispara conflictele.
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nu sunt diferit de niciun player.
Varsta reala:14
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Niciodata
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Da,am fost lider Hitman pe acest server.
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)Sunt de treaba,bun prieten si foarte responsabil.
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Desigur
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:Los Santos Police Departament. Very Happy

39Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Mier Mai 04, 2016 3:23 pm

TipregoFuego1



Name:TipregoFuego1
Cati ani ai?:13
Nivel:(minim nivel 12)12
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/mVHHgoi
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/04x5B71
Ce sanctiuni ai?:nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:vip3
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:sunt un bun lider
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:5
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: recrutez , creez o mafiee
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:sunt ambitios
Varsta reala:13
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:da
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)sunt de treaba , amuzant , smecher si un bun lider Smile)
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:
THE MAFIA

40Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Nfs Club lider Vin Mai 13, 2016 9:34 pm

JhhooNY


Lider SA:MP
Lider SA:MP

NameJhhooNY
Cati ani ai?12
Nivel:(minim nivel 12)Am 15
Poza/stats: (obligatoriu)Ileam aratat lui Crossmare
Poza/License: (obligatoriu)Ileam aratat lui Crossmare
Ce sanctiuni ai?:nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Iesirea spectaculoase in The Mafia
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:sunt un bun lider
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:5
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: recrutez si sa ffac drifturi
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nimeni nui perfect
Varsta reala:12
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)Dragut bun frumos si smecher

41Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Vin Mai 20, 2016 3:49 pm

Sebastyan


Owner
Owner

TipregoFuego1 a scris:Name:TipregoFuego1
Cati ani ai?:13
Nivel:(minim nivel 12)12
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/mVHHgoi
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/04x5B71
Ce sanctiuni ai?:nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:vip3
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:sunt un bun lider
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:5
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: recrutez , creez o mafiee
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:sunt ambitios
Varsta reala:13
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:da
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)sunt de treaba , amuzant , smecher si un bun lider Smile)
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:
THE MAFIA
TipregoFuego1, Acceptat!
Vei fi bagat in Teste!



Ultima editare efectuata de catre Sebastyan in Vin Mai 20, 2016 3:57 pm, editata de 1 ori

42Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Vin Mai 20, 2016 3:51 pm

Sebastyan


Owner
Owner

JhhooNY a scris:NameJhhooNY
Cati ani ai?12
Nivel:(minim nivel 12)Am 15
Poza/stats: (obligatoriu)Ileam aratat lui Crossmare
Poza/License: (obligatoriu)Ileam aratat lui Crossmare
Ce sanctiuni ai?:nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Iesirea spectaculoase in The Mafia
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:sunt un bun lider
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:5
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?: recrutez si sa ffac drifturi
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nimeni nui perfect
Varsta reala:12
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)Dragut bun frumos si smecher

La ce factiune vrei sa aplici?

43Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Re: Model Aplicați Lider Mar Mai 24, 2016 3:34 pm

MLGTrolling



Name:Allahu_Ak_Bar
Cati ani ai?:13
Nivel:(minim nivel 12)4
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/WxNL3vF
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/cjhaI6k
Ce sanctiuni ai?:Nu am!
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:V.I.P
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Merit deoarece eu sunt un lider foarte bun si stiu toate comenzile!
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:3-4
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Sa respect pe toti si sa fiu CEL MAI BUN PRIETEN!
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Nu sunt!
Varsta reala:13
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:Desigur si sunt foarte bine pregatit!
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)Sunt de treaba,inteligent,frumos Very Happy si amuzant!
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Desigur!
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:FBI

44Model Aplicați Lider  - Pagina 2 Empty Cerere Lider N.F.S Club Lun Mai 30, 2016 1:47 pm

RAZOR

RAZOR

Name:RAZOR.1
Cati ani ai?:21
Nivel:(minim nivel 12)41
Poza/stats: (obligatoriu)https://imgur.com/iaBsph7
Poza/License: (obligatoriu)https://imgur.com/dYi8aLW
Ce sanctiuni ai?:0
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:sunt in ballas si doresc si lider nfs
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?:Pt ca ma pricep sa fac drifturi
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:4-8 ore cand sunt liber
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:sa bag cat mai multi playeri
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:cu nimic
Varsta reala:19
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?:da
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte)sunt bun cu cine este bun cu mine
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:da
Factiunea la care vrei sa aplici ca lider:N.F.S Club

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum