LifeZone -=|=- Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LifeZone -=|=- Forum

Life


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aplicați National Guard

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicați National Guard Empty Aplicați National Guard Sam Mar 05, 2016 12:12 am

CROSSMARE

CROSSMARE
Owner
Owner

Name:
Nivel(minim nivel 12):
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:
Poza Stats(obligatoriu):
Ce sanctiuni ai?:
Varsta reala:
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte

https://lifezonerpg.forumattivo.com

2Aplicați National Guard Empty Re: Aplicați National Guard Vin Mar 25, 2016 10:06 pm

danu



Name: DANU
Cati ani ai?: 10
Nivel:(minim nivel 12) -
Ce sanctiuni ai?: nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: -
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?: pentru ca sunt bun la condus si imi place sa fiu taxi
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: 7-8
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Multe
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: Pai in primul rand experienta .
Varsta reala:10
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: nu
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) imi place fotbalu,imi place sa joc sa-mp ,eu sunt in clasa 4,si imi place sa fiu helper in sa-mp
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici:ng

3Aplicați National Guard Empty Re: Aplicați National Guard Joi Mar 31, 2016 8:46 pm

BUgMafia



Name:[B.U.G]Mafia
Nivel(minim nivel 12):da am lvl 12spre 13
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Am fost lider hitman
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:depinde
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:10-13
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:sa fac dreptate impotriva golanilor
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:cu nimic
Ce sanctiuni ai?:nu am
Varsta reala:16 ani
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:nu
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:am fost in mai mult am stat 1-3 luni
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte NU sunt badarn vb frumos cu liderul mai ales ca este o domnisoara si cam atat

4Aplicați National Guard Empty Re: Aplicați National Guard Sam Apr 02, 2016 1:02 pm

Caesar



Name: DaLLas si Nume Real : Cezar
Nivel(minim nivel 12): da
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: pff daca intru in NG va fi cea mai mare
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune: pentru ca stiu ca pot lucra in echipa si am toate capacitatile pentru a intra
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: nush exact
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?: ceea ce trebuie facut intr-o asemenea factiune
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: sunt diferit in felul meu cu toate ca sunt multi care spun ca suntem toti la fel
Poza Stats(obligatoriu):
Ce sanctiuni ai?: nu am sanctiuni
Varsta reala: 21
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: nu
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?: pe alte sv am fost leader PD timp de 1 an jumate co-leader NG 7 luni si FBI leader 4 luni
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) : despre mine poate sun multe de spus sunt o persoana care este activa in procent de 98% imi place sportu foarte mult am inceput cu sportu de la o varsta frageda adica 4 ani am facut si inca fac ceea ce imi place sunt sportiv de performanta dar asta nu e asa important pentru ca eu nu sunt ca ceilalti adica sa fiu cu nasu pe sus sau gen sunt comunicativ si am si eu perioadele mele proaste de la 18 ani lucrez la o firma privata fac parte si din Academia Nationala a Garzilor De Corp Romania

5Aplicați National Guard Empty Re: Aplicați National Guard Sam Apr 02, 2016 8:11 pm

danu



Name: DANU
Cati ani ai?: 10
Nivel:(minim nivel 12) - 
Ce sanctiuni ai?: nu am
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG: - 
Ce de crezi ca meriti sa primesti aceasta functie?: pentru ca sunt bun la condus si imi place sa fiu taxi
Cate ore acorzi pe zi acestui joc: 7-8
Ce ai de gand sa faci daca obtii aceasta functie?:Multe
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?: Pai in primul rand experienta .
Varsta reala:10
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?: Nu
Am mai avut vreodata experienta de a fi lider sau macar membru intr-o factiune?: nu
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte) imi place fotbalu,imi place sa joc sa-mp ,eu sunt in clasa 4,si imi place sa fiu helper in sa-mp
Esti de acord ca daca abuzezi de aceasta functie vei fi sanctionat prin scoaterea functiei?:Da
Factiunea la care vrei sa aplici:ng

6Aplicați National Guard Empty Re: Aplicați National Guard Vin Apr 22, 2016 12:27 pm

Max_69

Max_69

Name:max_69
Nivel(minim nivel 12):16
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Sa fiu lider paramedic
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:Ca este o factiune foarte civilizata si de treaba
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:2-3 ore
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:Sa prind hotii si cei care dau rob.
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Aproape cu nimic.
Poza Stats(obligatoriu):check me
Ce sanctiuni ai?:Nu am.
Varsta reala:15 ani
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:nu
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:aproape o luna am stat in paramedic.
Cateva lucruri despre tine:Ma numesc Alexandru, am 15 ani si locuiesc in Suceava. Imi place sa ma joc jocuri pe pc, genul de minecraft sau samp. Imi place factiunea ng pentru ca se ocupa deobicei de cei care dau spargeri.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum