LifeZone -=|=- Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LifeZone -=|=- Forum

Life


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cerere Admin.

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cerere Admin. Empty Cerere Admin. Sam Mai 28, 2016 10:09 pm

tattva



Nume Joc: tattva
Nume Real(Nume-Prenume):Avram Eduard
Varsta Reala: 14
Doresc sa devin(Admin/Helper/VIP): Admin
De ce vrei aceasta functie?(minim 30 de cuvinte): Deoarece consider ca m-as descurca, avand in vedere c-am mai avut admin/helper si pe alte servere + ca server-ul are nevoie de un staff numeros, bine pus la punct, serios si capabil, in care chiar ma regasesc + ca-i cunosc pe majoritatea celor din staff, sunt familiarizat cu ei, deci nu vor putea aparea conflicte.
Poza /stats(Obligatoriu): Cerere Admin. 5lxLn8v
Cati Playeri ai ajutat pana acum?:
Am ajutat pe oricine am vazut ca are nevoie de ajutor sau mi-a solicitat ajutorul.
Ai fost reclamat /certat cu cineva de pe server?(Daca da, de ce?/Nu): Nu.
Ai primit pe serverul nostru Ban/Warn ?(Da[De ce?]/Nu): Nu.
Ce vei face, daca vei primi functia?: Ceea ce ar trebui sa faca un admin in general, sa ajut la popularea server-ului, sa ajut playerii, sa relationez cu ceilalti membrii ai staff-ului in vederea perfectionarii serverului si nu numai, etc.
Ai mai facut parte din Staff vreodata?: Da. La momentul actual am Helper 3.
Comenteaza in circa 25 de cuvinte Server-ul Nostru: Un server cu playeri seriosi, de treaba. In pofida faptului ca suntem putini, ma simt bine, dar voi incepe in curand sa aduc playeri pe server, tocmai datorita staff-ului extraordinar, a playeri-lor, si, de ce nu, al GameMod-ului, care este unul foarte bine "proiectat", avand mult optiuni unice.

2Cerere Admin. Empty Re: Cerere Admin. Dum Mai 29, 2016 12:53 pm

Sebastyan


Owner
Owner

Cu 11 Ore nu se ia Admin+ca ai Helper.
T/C

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum