LifeZone -=|=- Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LifeZone -=|=- Forum

Life


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aplicati Yakuza

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicati Yakuza Empty Aplicati Yakuza Joi Mar 10, 2016 3:32 pm

CROSSMARE

CROSSMARE
Owner
Owner

Name:
Nivel(minim nivel 12):
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:
Poza Stats(obligatoriu):
Ce sanctiuni ai?:
Varsta reala:
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte

https://lifezonerpg.forumattivo.com

2Aplicati Yakuza Empty Re: Aplicati Yakuza Mar Mar 29, 2016 4:45 pm

UFF



Name:UFF
Nivel(minim nivel 12):12
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Ca am intrat pe acest Server desamp
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:Pentru ca doresc sa fac parte din ce amai puternica mafie din samp
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:2-3 ore in weekend cand 4
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:Sa devenim cea mai tare factiune/gang
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Sunt un player normal dar am ccei 7 ani de acasa si stiu ce este samp,si stiu sa-l joc.
Poza Stats(obligatoriu):h t t p : / / i m g u r . c o m / x k v R Q f o nu ma lasa sa pun link asa ca am facut asa
Ce sanctiuni ai?:Niciuna
Varsta reala:12
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:Am mai fost in aceasta dar Liderul nea scos pt ca era bug la masini si sa daca (cred) un wipe la masini
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte:Sunnt o persoana normala am 12 ani si imi place sportul.In timpul libers joc samp adica cam toata ziua.Locuiesc un Bistrita-Nasaud intr-un satuc normal si am cei 7 ani de acasa.

3Aplicati Yakuza Empty Re: Aplicati Yakuza Mar Mar 29, 2016 4:47 pm

Yuss22


Lider SA:MP
Lider SA:MP

UFF a scris:Name:UFF
Nivel(minim nivel 12):12
Cea mai mare realizare pe LifeZoneRPG:Ca am intrat pe acest Server desamp
Ce de crezi ca meriti sa fii in aceasta factiune:Pentru ca doresc sa fac parte din ce amai puternica mafie din samp
Cate ore acorzi pe zi acestui joc:2-3 ore in weekend cand 4
Ce ai de gand sa faci daca intri in aceasta factiune?:Sa devenim cea mai tare factiune/gang
Cu ce esti diferit de ceilalti playeri?:Sunt un player normal dar am ccei 7 ani de acasa si stiu ce este samp,si stiu sa-l joc.
Poza Stats(obligatoriu):h t t p : / / i m g u r . c o m / x k v R Q f o nu ma lasa sa pun link asa ca am facut asa
Ce sanctiuni ai?:Niciuna
Varsta reala:12
Ai fost banat vreo data pe LifeZoneRPG?:Nu
In ce factiune ai mai fost si cat timp ai stat acolo?:Am mai fost in aceasta dar Liderul nea scos pt ca era bug la masini si sa daca (cred) un wipe la masini
Cateva lucruri despre tine:(minim 30 cuvinte:Sunnt o persoana normala am 12 ani si imi place sportul.In timpul libers joc samp adica cam toata ziua.Locuiesc un Bistrita-Nasaud intr-un satuc normal si am cei 7 ani de acasa.
Aplicati Yakuza 2373634528

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum